Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

                                      4.ročník

                                 Propozice:

MČR v Dogtrekking-           Marathonu 2007

Místo startu:chata Šumná v pozadí Maměnka Libušín.

Po hřebenech BESKYD/Pustevny

Tyto propozice jsou společné jak pro Dogtrekking tak i pro  Marathon.Obě disciplíny startují společně a  vyhodnocení všech vypsaných kategorií proběhne taky společně.

Termín:         28.4.2007 Sobota

Místo:            Pustevny/ chata Šumná

Pořadatel:     BALÁŽ EXTREME-TEAM OSTRAVA

Prezentace:   pátek 27.4.  18-21hod.

                       sobota 28.4. do 10.30hod.

Start:             11hod.

Trasa:            42,2km

Startovné:     200,- kč

Ceny:              věcné nebo fin. v hodnotě 20 000 kč                                                                                                                  Přihlášky:       Baláž Roman L.Štúra 1074

                        Ostrava-Poruba 708 00                                   

                        e-mail: balazteam@seznam.cz

                        Tel.     732 60 85 65

Dogtrekking:(se psem)

Kat:                 Muži :do 39let     nad 40let

                        Ženy: do 35let     nad 35let

Marathon:

Kat:                  Muži: do 39let    40-49let  nad 50let

                         Ženy: do 35let     nad 35let

Povinná výbava: není

Veterinární podmínky: Platné očkování ne  starší 1 roku.Potvrzení veterináře ne starší 3 dnů.(toto potvrzení možná nebude vyžadováno)*Info k tomu bude 9.4.07

Ubytování: Chata Šumná.Cena 200 kč s možností psa na pokoji za 30 kč.Ubytování si každý závodník zajišťuje sám.Rezevace u vedoucí chaty p. Plintové na mobil 728 209 721.Kapacita 40 lůžek.Možnost i se snídaní.

Vyhlášení: Ihned po závodě. 

Ceny: Pro tři nejlepší závodniky v každé  kategorii. 

Upozornění: Závodnici se zůčastňují na vlastní nebezpečí a jsou povinní dodržovat pokynů pořadatelů.

Závod je vypsán jako MČR v DOGTREKKING-MARATHONU pro rok 2007 

Hlavní rozhodčí: Pastrňák Vladimír rozh.1.třídy Obrazek  Traťový    rekord Dogtrekking:   Baláž Roman  3.20,35 hod. (2004) +SH Markíza  

Traťový rekord Marathon: Slowioczek Roman 3.16,52 hod.(2005) (Rekordní časy jsou velmi závislé na počasí.Na trati vždy ležel sníh a každý rok jsou úplně jiné podmínky.(např. 2006 místy až 50 cm sněhu!!!)Letos to snad vypadá díky slabší zimě na závod snad i bez sněhu.   Obrazek                                                                                  

 Popis tratě: Celá trasa vede po hřebenech BESKYD v 1000-1200m.n.m.Trasa je středně zvlněná,  není  žádné prudší stoupání ani klesání.Povrch:30km horské chodníky,12km šotolina+asfalt,dá se jít po okraji cest kde je měkčí povrch.Orientačně je velmi lehká a navíc bude označená cedulkami s logem závodu a šipkou směru,navíc vede po turist.značení a bude ještě označena fáborky.Na trati budou označeny kilometry po 5km  5,10,15,20,25,30,35,40km.

Občerstvovací stanice:  Pro maximalní pohodlí závodniku budou na trati 3 občerst. stanice  na 8,25,34km s vodou,sl.nesl.mineralkou,čajem,iont.nápojem,

piškoty rozinky,banány,jiné ovoce,sušenky,čokoláda,musli tyčinky.Pro psy budou misky s vodou.Každý si může připravit své občerst.které mu bude v depu uloženo.

Starty:  Společný start v 11hod.Místo startu je na začátku širokého hřebene a 1,5km vede do kopce kde je všude dost místa.

Služby:  Závodnici budou mít po závodě k dispozici občerstvení,sprchy.

Čas.limit: Bez limitu.

Propustnost tratě: 100 startujících,uzávěrka přihlášek je 9.4.2007.Závodnící budou zařazování do startovky v pořadí jak se přihlásí až do naplněni stavu.Pozdější přihláška bude možná až po dohodě s pořadatelem,ten rozhodne podle počtů přihlášených a ostatních podmínek.K pozdější přihlášce se připočitává 100 kč.Na loňském ročníku se přihlásilo 57 závodníků a nakonec startovalo 35.Uzávěrkou přihlášek chceme zabránit těm co se jen nezávisle přihlásí a pak se ani třeba neomluví a vůbec nepřijedou a tím vznikají pořadateli určité problémy na kolik lidí se má vlastně připravit.(diplomy.ceny,poháry,občerstvení,ubytování atd.)Jelikož je závod vypsán jako MČR tak chceme ještě o kousek posunout zázemí pro závodníký a kvalitněji vše kolem připravit.

Startovné: Platba předem poukázkou na výše uvedenou adresu.Přihláška je platná jen se zaplaceným startovným.

Přihlášky zasílejte do příspěvku na této stránce nebo do příspěvku na stránce ,,Startovní listina" nebo e-mailem na výše uvedenou adresu.

V přihlášce uveďte: Vaše jméno,dat. narození,adresu,e-mailovou adresu.Jméno a plemeno psa.(příp.název sport. klubu nebo kynologického klubu za který startujete.)

Pokud možno tak uveďte i název klubu za který startujete a může to být klidně i z jiného sportovního odvětví,které třeba provozujete..Od letošního roku budou startovní a vysledkové listiny na pohárových Midových závodech doplněny vždy o ročník narození a názvem klubu nebo města z kterého závodník pochází. 

Novinka: Pokud 28.4.budou přijatelné podmínky a bude minimum sněhu na úseku Martiňák -Čertův mlýn (což se ještě při 3 ročnících nestalo) bude trasa vedená z 16 km z Martiňáku po atraktivnějším hřebenu na Čertův mlýn a sedlo Kněhyni,takže přibude trasa v terénu a nebudeme se vracet jako v minulých ročnících stejnou cestou zpět na Pustevny.Ale tato varianta bude připravená a uvidí se teprve kolik tam toho sněhu zbude koncem dubna.

Podle časů loňských účastníků můžete odhadnout své časové možností na trati.Většina šla klasický trek (chůze) a bylo i několik startujících ,kteří běželi.

Výsledky, fotky a info z minulého ročníku si můžete prohlídnout v sekcích na těchto stránkách.

Dole na snímcích kaple na Radhošti kde bude obrátka na trati a tak trochu strašidelný hotel Radegast. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bankovní spojení

(Baláž R:-)man, 22. 1. 2007 22:34)

S původní bankou jsem se nedohodl na podmínkách obnovení účtu a budu bank. spojení muset řešit s jinou bankou.Prozatím tedy nebude možnost pro dogtrekking Pustevny platit startovné převodem.Pokud se na tomto něco změní bude to okamžitě do propozit připsáno.Platba je tedy prozatím možná jen poštovní poukázkou.

Pracuje se na tom

(Baláž R:-)man, 14. 1. 2007 22:32)

Do konce týdné napíšu číslo bankovního spojení do propozic.

Startovné

(P.Profous, 14. 1. 2007 18:34)

Dobrý den,
bude možnost platit i bankovním převodem?
Přeji pěkný den.