Jdi na obsah Jdi na menu
 


Malý soukromý Dogtrekking na 25km

11. 4. 2006

Po 25km treku.ObrazekTakhle špinavé už dlouho nebyly.Čekáme na utření. 

ObrazekDomácí hygiena a spánek po super tréninku.

Po dnešní 25km etapě jsem usoudil že jsem na tom docela dobře s vytrvalostí a nohama a klidně bych si dal ještě jeden 25km okruh,taky při tréninku jsem se rozhodl že letos opět poběžím silniční MČR 100km a připravím se na čas pod 8.00hod.Taky mě napadl Pražský maraton,vylepšit si loňský čas 2.48 hod.Myslím že stále mohu pomýšlet tak na čas 2.42-2.45hod.

Dnes si připravují technické věci pro páteční závod a zítra se budu starat o výživu.

Nevím zda využiji všechny své novinky pro letošní D.T.Tuším že v Krušných horách budou nějaké úpravy tratí a že to bude zbytečné,a že to nebudu mít zapotřebí. Hlavně si více budu hlídat některé lidi na trati,aby se neopakovalo u některých neuvěřitelné zrychlení v závěru závodu:-)

Nové prvky:

Chtěl jsem startovat už bez baťůžku,ale vyzkouším nový spec.lépe tvarovaný trek. batoh s odolnějším vakem na vodu.Kompletně nové oblečení-termo a běžecké boty Saucony.nová ultra lehká karimatka,a ultra spacák Ferrino italské výroby hluboko pod 500g.Pogumovaná bunda,která nepropustí ani kapku. Tu jsem dlouho hledal.Nová mp3 JEET jedna z nejlehčích na trhu,hodně to pomáha.

O D.T. v Kruš.horách se pokusím napsat nějaké postřehy z tratě a tak celkově jak to probíhalo,asi to bude akční díky sněhu,který nás prověří. 

Obrazek

Dneska nám pořadatelka závodu zaslala pár fotek z tratě kde ,,poběžíme"no fotku jsem nazval ,,Fičák na trati"no celý večer je mi do smíchu miluji EXTRÉM to bude mazec.