Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kobeřická20 2.místo no i to beru:-(

13. 3. 2006

Obrazek  Letošní ročník Kobeřické 20 byl zajímavý v tom že se na startu neobjevil žádný vyložený favorit.A tedy vítězství si odveze někdo kdo ještě tady nikdy nevyhrál celkově.Po startu se vytvořila do 5km 8člená skupinka na špici,která se díky mé aktivitě rozdělila na dvě 4člené .Vítěz měl vykrystalizovat z naší 1skupinky Neuwirth,Velička A.,Velička Z.,Neugebauer,Baláž.  Chtěl jsem si vytvořit klidnou půdu pro vítězsví v kat. a začal jsem přemýšlet o celkovém  vítězství,protože podle znalostí soupeřů a výsledků z letošních ůvodních závodu jsem na tom byl nejlíp.Jenže to bych nesměl včera svádět tvrdý souboj ze stále se lepšícím Filipem z Olomouce a to mě stálo lepší umístění v tomto závodě.Asi na 12km v kopci se mi trochu zakyselily nohy a trochu jsem se odpojil ze skupiny a už jsem to v silném protivětru nedocvakl a běžel sám za skupinou.Včerejší závod byl však pro mne prioritou,takže jsem věděl že dnes to může být pro mne nevyzpytatelné co do výkonu.Přece jenom Radikovská15 je co do cen pro vítěze a zázemí přece jenom o kus před Kobeřicemi.Takže Kobeřice  jsou pro mne bohužel jenom takovým přídavkem.

Je to škoda ,protože Kobeřice jsou a byly velmi preztižním závodem,pořadatelé jsou výborní,ale chybí trochu lepší fin. ohodnocení závodníků,hlavně po letošním závodě bylo rozdělení velmi rozdílné podle výkonu.Např. celkový vítěz dostal 300,- a vítěz kat. A ,který skončil za ním dostal 700,-,trochu ty preference kat.A jsou přehnané,když se podívám do výsledků v popředí  a ročníků narození.Ja jsem dostal 200,- za 2místo  v kat. a to se mi zdá za 20km velmi málo.Ale to jsou jenom moje názory a představy,takže komu se nelíbí tak ať to ani nečte a raději ať si píše něco ve svých stránkách,taky se rád ze zvědavostí podívám.

Moje představa o cenách na Kobeřické 20:

Za předpokladu že mám pro ty nejlepší 5000kč.

Každá kat.450,-  350,- 200,-                (Obrazek5kat.)           ObrazekIzinka moje 3 pro trénink,takže náhradník.:-)

  kat.B:2.Baláž,1.Velička,3.Nakládal   Obrazek                                    

                                      

.

5min.po příjezdu z Kobeřické 20,tak nevím kdo tady dneska pořádně makal:-)???

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář